skyscraper simulator pc

skyscraper simulator pc

 در بازی Skyscraper Simulator که به فارسی شبیه سازی آسمان خراش معنا می دهد، شما مدیریت یک پروژه ی ساختمانی را بر عهده دارید. زمین را می خرید، ساخت و ساز را شروع می کنید ! و این دقیقاً موضوع اصلی بازی است، مدیریت  یک پروژه ی عمرانی !

پس از خرید زمین، باید ماشین آلات و تجهیزات مربوط به گودبرداری (Excavation ) را خریداری میکنید و آنها را به کار گودبرداری اختصاص می دهید، در اینجا اتفاقات جالب رخ می دهد،  مثلاً اگر ظرفیت بیل های مکانیکی که زمین را حفاری می کنند با ظرفیت کامیون هایی که خاک ها را به بیرون انتقال می دهند هماهنگ نباشد، موجب بروز مشکلات بسیار می شود، اگر هم ماشین ها بیش از حد ظرفیت کار کنند، خرابی ماشین آلات بالا می رود ! به همین ترتیب مراحل دیگر چون ساخت اسکلت، بتون ریزی و ... انجام می پذیرد.

  اگر با اصول کنترل و مدیریت پروژه آشنا باشید، در این بازی بارها آن اصول را به یاد خواهید اورد ! تا نهایتاً بتوانید این پروژه ی عمرانی را با حداقل هزینه و در زمان مناسب به بهره برداری برسانید ! حالا وقت فروش یا اجاره ی این پروژه ی و آغاز پروژه ی بعدی است !

تعداد دی وی دی :1

قیمت: 15,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : skyscraper simulator pc , خرید اینترنتی بازی skyscraper simulator pc , skyscraper simulator pc , بازی شبیه ساز اسمان خراش ها

تبلیغات

نظرات

یاسر تاریخ : جمعه 25 شهریور 1390 ساعت '6:28
دموی اولشه یا دوم ؟
بازی بازار تاریخ : جمعه 25 شهریور 1390 ساعت '12:15
دموی اول هست به اضافه 2 پچ دموی دوم هم شاید بزاریم
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

تبلیغات متنی

هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله

پشتیبانی آنلاین

ONLINE

امکانات سایت