DISHONORED PC

DISHONORED PC

پس از چند روز از عرضه بازی Dishonored برای XBOX نسخه کامپیوتر این بازی عرضه شد.عنوان Dishonored عنوانی است که سبک و سیاق آن بسیار جالب و قابل توجه است. شاید در گذشته عناوین نظیر آن را بسیار کم مشاهده کرده باشید و گیم پلی و ژانر بازی ممکن است برای بسیاری از بازی بازها تازه باشد.

 

Dishonored

تلفیق المان های Open-World با یک عنوان اکشن و قابلیت های جالب و متعدد مخفیکاری باعث شده تا Dishonored در نظر همه ی ما یک عنوان جذاب به نظر رسد.. محور کلی داستان بازی در رابطه با یک انتقام می باشد که البته قبل از آن اتفاقات بسیاری روی داده است. شما در طی انجام بازی باید شخصیتی به نام Corvo Atano را کنترل نمایید.

 

Dishonored

وی در گذشته یکی از محافظین افسانه ای ملکه بوده است. او علاقه ی بسیار زیادی به ملکه داشته و به وی وفادار بوده است. وقایع بازی درون شهری به نام Dunwall رخ می دهد. شهری که زجر و بدبختی و مریضی های بسیار از جمله طاعون، بر آن سایه افکنده و آه و ناله های ساکنان آن به گوش احدی نمی رسد.

 

Dishonored

وجود پادشاهی ظالم و ستمگر در آن شهر که فقط با دو چشمی که دارد، خودش را می بیند، روز به روز بر قدرت این سایه ی سیاه می افزاید و در نتیجه مردم آن شهر، هر روز از روز قبلشان درمانده تر می گردند. طی یک توطئه ی بزرگ، ملکه به قتل می رسد و Corvo Atano که از هیچ چیز خبر ندارد، به او اتهام قتل ملکه را می زند.

 

Dishonored

چیزی که بیشتر از همه موضوع قتل ملکه توسط Corvo Atano را تثبیت می کرد، کشته شدن ملکه بوسیله ی سلاح شخصی Corvo Atano بود که توسط قاتلین ملکه دزدیده شده بود. دسیسه چینانی که ملکه را به قتل رسانده بودند، Corvo را دستگیر کرده و به زندان می اندازند. آنان برای اینکه به هدف خود دست یابند، به Corvo نیروهای فراطبیعی می دهند تا با استفاده از آن از زندان فرار کند. مردم شهر هم که از همه جا بی خبرند و نمی دادند چه بر Corvo گذشته، حتی از سایه وی وحشت دارند و بار دیگر آشوب و هرج و مرجی عظیم بر خیابان های شهر Dunwall حاکم می گردد.

 

Dishonored

اما Corvo Atano هیچ توجهی به این کارها ندارد و تنها به دنبال گرفتن انتقام کسی است که بسیار به او علاقه داشت و همیشه وفاداری خود را به وی اظهار کرده بود. حال او در آن شهر آزاد است تا بتواند کسانی که عامل قتل ملکه بوده اند را پیدا کند و تک تکشان را به سزای اعمالشان رساند. می توان پی برد که بازی از داستان پر پیج خم، به همراه راز و رمزهای بسیاری برخوردار نیست و از همان ابتدای بازی، محوریت کل داستان و هدف شخصیت اول بازی برای بازی باز روشن می شود.

 Dishonored Minimum System Requirements
OS: Windows Vista / Windows 7
CPU: 3.0 GHz dual core or better
RAM: 4 GB system memory
GPU RAM: DirectX 9 compatible with 512 MB video RAM
GPU: NVIDIA GeForce GTX 460 or ATI Radeon HD 5850
HDD: 9 GB
Audio: Windows compatible sound card
Enhanced for: 64-bit multi-core

Dishonored Recommended System Requirements
OS: Windows Vista / Windows 7
CPU: 2.4 GHz quad core or better
RAM: 4 GB system memory
GPU RAM: DirectX 9 compatible with 768 MB video RAM or better

قیمت: 30,000 ریال خرید این محصول
برچسب ها : DISHONORED PC , خرید اینتر نتی بازی , خرید اینترنتی بازی کامپیوتر , خرید اینترنتی بازی DISHONORED PC , DISHONORED PC , خرید پستی بازی DISHONORED PC

تبلیغات

نظرات

تا کنون هیچ نظری درباره این محصول ثبت نگردیده است.
ارسال نظر

پیگیری سفارش

برای پیگیری مرسولات و سفارشات شناسه سفارش خود را وارد کنید

تبلیغات

تبلیغات متنی

هموار
www.hamvar.com
فروش اینترنتی محصول و خدمات
مرکز فروش فایل
http://doc.hamvar.ir
مرکز خرید و دانلود فایل ، مقاله

پشتیبانی آنلاین

ONLINE

امکانات سایت